замовити дзвінок

Зовнішня реклама Київ

HomeЗовнішня реклама Київ
Зовнішня реклама Київ2019-12-31T23:25:12+04:00

Надаємо гарантію від 3 років, на всю продукцію

Зовнішня реклама є однією з найстарішої форм донесення рекламного повідомлення до аудиторії. Але, незважаючи на це, вона є досить популярною і в наші дні. Являє собою візуальний джерело інформації (текстовий, графічний і т.д.), розташований на зовнішньому носії. В якості майданчиків для розміщення даного виду реклами, використовують дахи та стіни будівель, поверхні громадського транспорту, а також спеціально споруджені конструкції. Головною відмінною особливістю зовнішньої реклами є розташування на відкритій місцевості.

Щоб реклама досягла поставленої мети, вона повинна відповідати декільком простим вимогам: часто потрапляти на очі аудиторії, викликати інтерес, мати лаконічні повідомлення, бути легко сприймається на ходу і зрозумілою масовому споживачеві. Якщо зовнішня реклама відповідає даним вимогам, вона буде ефективною.

До зовнішньої реклами відносяться також рекламні повідомлення, розміщені всередині магазинів / супермаркетів, – конструкції POS (point of sale).

Зовнішня реклама – це потужний інструмент, що дозволяє просувати продукцію серед широкої аудиторії. Вартість її відносно невисока, що дозволяє використовувати при проведенні масштабних рекламних кампаній.

Види зовнішньої реклами:

Таблички;
Інформаційні стенди;
Вивіски;
Оформлення вітрин;
Брандмауери;
Металоконструкції.

Табличка – Це невелика панель з інформацією (до 1 кв.м.), розташована біля входу в організацію. Вона містить необхідну інформацію про компанію (повна назва, форму власності, режим роботи, іноді перелік послуг, послуг).

Призначенням інформаційного стенду є наочне відображення різнопланової інформації. Стенд може розміщуватися в будь-яких місцях: офіс, приміщення для торгівлі, в громадських будівлях.

Вивіска – конструкція в різному (об’ємному або плоскому) виконанні, розташована, як правило, на фасаді будівлі, поряд з входом, яка інформує про організацію чи підприємстві, що знаходиться всередині будівлі.

Оформлення вітрин є підказкою для покупця, яка дає інформацію про знижки, акції та розпродажі. Головним завданням оформленої вітрини є чітко вказати на фірмовий стиль бренду і магазину.

Брандмауер – рекламна конструкція, розташована на глухій стіні будівлі і оснащена підсвічуванням. Він є одним з найбільш широко поширених і дієвих видів зовнішньої реклами. Зазвичай, це реклама на фасадах будівель, що представляє собою великий банер, закріплений на спеціальній зварювальної конструкції.

Рекламні металоконструкції використовуються для установки білбордів, монтажу рекламних щитів на різній висоті, установки конструкцій на дахах, будь-яких інших форм.

Переваги зовнішньої реклами:

– Залучення уваги в силу розмірів;
– Більшість плакатів виконано в кольорі, сцени на них реалістичні;
– Ефективна реклама за рахунок правильного розташування;
– Закріплення в пам’яті споживача за рахунок барвистого, креативного сюжету;
– Цілодобовий режим впливу.

замовити дзвінок