замовити дзвінок
Неонові вивіски2021-06-22T13:15:29+04:00

Вивіска неонова — рекламна конструкція, що добре помітна в темряві та цілодобово привертає увагу людей. Виглядає яскраво, оригінально та незвично, тому дуже хороша як маркетинговий інструмент. Завдяки їй вийде повідомити про бренд великій кількості людей, залучити широку аудиторію покупців, запам’ятатися перехожим. Неонове світло підходить для оформлення вуличних або інтер’єрних рекламних конструкцій.

Такі вивіски завжди світять соковитими, насиченими відтінками. Вони створюють навколо особливу розслаблювальну ауру, що налаштовує на позитив і відпочинок. Тому ці таблички дуже популярні для оформлення розважальних закладів на зразок барів, ресторанів, нічних клубів. Їх також часто використовують і на фасадах, і біля входів до магазинів, торгових центрів.

Головні особливості

У народі такий тип реклами називають просто неоном. Яскравість і соковитість кольорів — тільки половина успіху. Виграшний ефект також досягається завдяки нестандартним формам лампочок. Оригінальне оформлення привертає до себе увагу та відкладається в пам’яті, навіть якщо спочатку людина не збиралася заходити в цей заклад або купувати щось із пропонованих ним товарів.

При виготовленні трубок для неонових вивісок використовують спеціальне скло, внутрішні стінки якого оброблені спеціальною речовиною — люмінофором. Він вступає в реакцію з інертним газом, що знаходиться всередині трубки. Завдяки такій простій технології виходить створювати оригінальні колірні композиції.

Незважаючи на високу ціну, неонові таблички широко поширені. Усе завдяки численним перевагам:

  • довговічність. Неонові лампи мають великий термін експлуатації, адже в них немає ниток розжарювання, що швидко перегоряють. Їх працездатність ніяк не страждає на сильному морозі або спеці;
  • економічність. Неонова вивіска споживає трохи електрики, це підхожий варіант для компанії з середнім бюджетом на рекламу. Встановлення такої таблички точно обійдеться дешевше, ніж моделі з люмінесцентними лампами;
  • різноманітність. Неонові трубки можуть бути будь-якого розміру та форми з різними відтінками. Їх використовують як повноцінні самостійні вивіски або елементи цілісних і великих рекламних композицій.

Гарантується рівномірне, насичене освітлення без неприємних ефектів, затемнень або розривів.

Застосування, різновиди

Виробництво неонових вивісок замовляють для різних цілей, адже такі вироби універсальні й підходять для застосування в різноманітних сферах і галузях. Неон можна вдало використовувати для виділення назв магазинів, ресторанів, ТРЦ та інших публічних місць. Він також підходить для зображення логотипів, символік, інтер’єрного освітлення, архітектурного підсвічування — наприклад, входу до казино або нічний клуб.

Замовляють виготовлення таких типів неонових табличок:

  • відкритий. Стандартний варіант, коли трубки нічим не прикривають. Розміщується на поверхні, являє собою малюнок або напис;
  • закритий. Тут трубки розташовуються всередині великих букв. Також їх можуть поміщати в композитний або акриловий світловий короб. Такий варіант оптимальний тоді, коли сама конструкція за розмірами значно більше неонової трубки. Іноді можна використовувати тільки цей вид підсвічування;
  • контражурний. Лампочки монтуються за буквами або по краях конструкції. Так виходить створити світіння у вигляді ореолу. Це оптимальний варіант для об’ємної або плоскої вивіски.

Виготовленням табличок з підсвічуванням на замовлення в Києві займається наша компанія. Ми пропонуємо доступні ціни і сучасні технології, що дозволяють створювати по-справжньому оригінальні та привабливі вироби. Вони особливо ефективні як маркетинговий інструмент і можуть застосовуватися для реклами практично будь-якого закладу.

Особливості виробництва

Процес виготовлення складний і скрупульозний. Для роботи вивіски необхідна висока напруга, приблизно 8-12 тисяч вольтів. Її зможуть забезпечити тільки об’ємні трансформатори. Причому для підтримання світіння електрики потрібно набагато менше, ніж для включення. Тому бажано, щоб трансформатори регулювалися автоматично.

Альтернативою традиційним табличкам стане холодний неон. Це гнучкий ПВХ-кабель, що світиться, на основі високоякісних світлодіодних лампочок. Він споживає мало електрики й витримує різні негативні впливи. Таке універсальне джерело освітлення підходить для створення невеликих написів.

замовити дзвінок