замовити дзвінок

Реклама на маршрутних таксі

HomeРеклама на маршрутних таксі
Реклама на маршрутних таксі2020-12-30T16:52:09+04:00

Реклама на маршрутках – важливий елемент брендування в іміджі кожної компанії. Замовляючи рекламу у нас Ви отримуєте європейської якості матеріали. Професійні працівники допоможуть Вам розмістити рекламу на маршрутному таксі в будь-якому місті України і підберуть найбільш оптимальні ціни.

Переваги розміщення реклами на маршрутках:

– охоплення широкої аудиторії (розвинена мережа маршрутного таксі в більш ніж 40 містах України). Включаючи такі міста, як Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів;
– багатомільйонна аудиторія;
– локальні рекламні компанії (певний район міста);
— низька вартість і демократичні розцінки (коли рекламний бюджет обмежений);
— повторні контакти аудиторії;
— тривалий рекламний контакт;
— позитивне сприйняття. Даний вид реклами не перериває улюблену телепередачу.

Розмістити рекламу на маршрутках Ви можете, зателефонувавши в компанію «АрмаДизайн» за номером: (044) 22-33-44-6.

Особливості розміщення реклами на маршрутках

Скрізь є свої особливості, як і у розміщення реклами на маршрутному таксі. Наприклад, проводити локальні рекламні компанії ефективно тільки в тому районі міста, де буде відкриватися той чи інший об’єкт. Якщо необхідно залучити аудиторію з інших районів, необхідно використовувати інші маршрути. Найефективніше обмежитися потрібне районом, де буде проводитися відкриття, сповістивши при цьому цільову аудиторію, через рекламу на маршрутках. Коли відкривається ресторан або «оптовий магазин, то дану рекламу можна розміщувати на всіх міських маршрутах.

Яка реклама ефективна?

Найефективніший вид реклами-реклама на маршрутках, з локальною прив’язкою. Найкраще використовувати всі можливості рекламного простору.
Компанія “Арма Дизайн” допоможе провести Вам рекламну кампанію на маршрутному таксі в Києві або будь-якому іншому місті України. Наша реклама добре запам’ятовується і не залишає байдужими потенційних клієнтів.
З-за великого розміру реклами, людина може розглянути з далека і швидко записати контактну інформацію, що робить таку рекламну компанію ще більш ефективною.

замовити дзвінок

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.