замовити дзвінок

Оформлення вітрин магазинів

HomeОформлення вітрин магазинів
Оформлення вітрин магазинів2019-12-31T23:12:07+04:00

Якісно виготовлена і оригінально оформлена вітрина часто робить дивовижні речі: привертає увагу, змушує зупинитися перехожого і зайти всередину. Правильно оформлена вітрина – один з важливих факторів успішної торгівлі. Це сполучна ланка між вашим магазином і оточуючим світом, перехожий в першу чергу бачить вітрину магазину і по ній оцінює вигляд і якість товару, пропонованих магазином.

Надаємо гарантію від 3 років, на всю продукцію

Вітрина вашого магазину – це інформація, яка при правильному оформленні, дасть змогу привернути увагу клієнта. Вітрина магазину є обличчям торгової точки. Оформлена вітрина завжди підкаже зверне на себе увагу і допоможе покупцеві отримати інформацію про знижки, акції та розпродажі. Важливий комплексний підхід до оформлення, тоді вітрина надасть психологічний вплив на вибір клієнта. Головна задача оформленої вітрини – це чітко відобразити стилізацію, фірмовий стиль бренду і магазину.

Чому оформлення вітрини для магазинів ефективно?

Красиво оформлена вітрина магазину це не тільки зовнішня реклама, але і потрібний елемент конкуренції з іншими торговими точками в Києві. Компанія “Арма Дизайн” красиво і грамотно допоможе оформити вітрину вашого магазину. Креативно оформлена вітрина приверне увагу потенційних клієнтів, сформує необхідне уявлення про якість і статус пропонованих послуг і товарів, допоможе переконати випадкового перехожого стати клієнтом вашої компанії.

Ви можете вибрати матеріал, для оформлення вітрини магазину: самоклеющейся плівка, повнокольоровий широкоформатний друк, об’ємні букви, світлові короби (лайтбокси) і підсвічування вітрини.

Правильно спроектована вітрина в рази збільшить кількість клієнтів і вашу прибуток. Багато власників забувають про це, вважаючи, що найголовніше це ціна і якісний товар, а все інше другорядне. Безумовно, продукція повинна бути привабливою для клієнта. Але як він дізнається про неї, якщо вітрина для магазинів виглядають як елемент фасаду будівлі і нічого з себе не представляє?

За допомогою досвіду і технічних навичок ми перетворимо Вашу вітрину в активно діючу і конкурентоспроможну рекламу!

Цілісність оформлення вітрини складається з:

  1. Нанесення на скло вітрини аплікацій, орнаментів, букв і цифр з плівки, нанесення логотипу, інформації про акції і знижки. Повної або часткової обклеювання.
  2. Розробки дизайну та установки креативних інсталяцій і багаторівневих декорацій в середину самої вітрини (наприклад, сезонне оформлення внутрішньої вітрини).
  3. Правильно підібраний фон, що підкреслює вже виконану роботу з оформлення.
  4. Все більшою актуальності набирає оформлення мережі магазинів (по одному і різних містах країни) в одному стилі, що додає масштабності проведеної в них акції і є немаловажним фактором запам’ятовуваності бренду.
замовити дзвінок

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.