замовити дзвінок
Вуличні вивіски2021-06-22T13:12:36+04:00

Вуличні вивіски — елементи зовнішньої реклами, що використовуються приватними підприємцями, компаніями малого та середнього бізнесу як інструменти для залучення клієнтів. Це свого роду обличчя кожної організації, що формує її імідж, створює перше враження про статус і стиль. Щоб виріб виділявся серед загального екстер’єру, його потрібно постійно підтримувати в хорошому стані й робити привабливим.

Для виготовлення вуличних вивісок використовуються тільки довговічні, надійні матеріали. Вони відзначаються підвищеною стійкістю до погодних умов, привертають увагу презентабельним виглядом. Якщо втілити у виробі креативні дизайнерські ідеї, він стане потужним рекламним засобом. Часто використовують також світловий варіант оформлення — монтують підсвічування, яке робить конструкцію помітною цілодобово.

Різновиди та особливості

Рекламна інформаційна табличка — компактний, недорогий і ефективний спосіб просування бренду. Завдяки компактним розмірам, їх можна розміщувати де завгодно. Вони можуть з однаковим успіхом розташовуватися зовні або всередині приміщення.

Несвітлові вуличні вивіски — це інформаційні стенди та таблички, що розміщуються в місцях, де йдуть або плануються продажі, або перед входом до приміщення. Основа буває пластиковою або металевою. Для нанесення зображення та тексту використовують різні методики:

  • фрезерування;
  • гравіювання;
  • інкрустація, заливка;
  • аплікація;
  • повноформатний друк на вініловій плівці цифровим способом.

Вивісками з підсвічуванням називають світлові короби, об’ємні букви, лайтбокси. Вони вважаються більш ефективними для реклами, хоча вартість їх вище в порівнянні зі стандартними варіантами. Часто для підсвічування використовують світлодіодні світильники завдяки таким перевагам:

  • довговічність. Термін експлуатації може досягати декількох десятків років;
  • пожежобезпечність;
  • універсальність. Світлодіодні світильники можна використовувати де завгодно — як всередині, так і зовні приміщення;
  • стійкість до природних і механічних впливів.

Поширені також неонові вуличні вивіски. Вони світять дуже яскраво, споживають мало електроенергії й загалом — більш довговічні й практичні в порівнянні зі світлодіодами. Неонові трубки гарні для зовнішнього та внутрішнього підсвічування, дозволяють створювати різні світлові ефекти.

Вимоги до виготовлення

Перш ніж замовити вуличну вивіску, потрібно переконатися, що вона буде відповідати всім встановленим стандартам. Потрібно використовувати матеріали, стійкі до вологи, температурних перепадів і прямих сонячних променів. Це, наприклад, метал, кольорове та прозоре скло, сучасний пластик, кераміка, натуральне дерево. Сировина повинна зберігати яскравість і насиченість фарб, стійкість до механічних пошкоджень. Велике значення має і спосіб надання інформації. Вона повинна зручно і швидко читатися, бути добре помітною та зрозумілою.

Ціна виготовлення вуличних вивісок залежить від багатьох факторів. Це матеріали, використовувані для виробництва, розмір (підраховується в метрах або сантиметрах), наявність вставок або інших елементів декору. Найдешевші — пластикові, найдорожчі — латунні таблички з гравіюванням. Найбільш привабливі й оригінальні моделі виходять шляхом поєднання декількох технологій в одному виробі.

Замовити вуличні вивіски в Києві пропонує наша компанія. Ми використовуємо останні технології й сучасне високоточне обладнання, тому випускаємо якісні та красиві таблички.

замовити дзвінок