Рекламні металоконструкції Київ

Рекламні металоконструкції Київ
Рекламні металоконструкції Київ2017-11-01T12:14:39+04:00

Виготовлення рекламних конструкцій у Києві

Рекламні металоконструкції – це конструкції, без яких на сьогоднішній день практично неможливо уявити собі зовнішню рекламу.
Великі і потужні металоконструкції використовуються для встановлення білбордів, монтажу рекламних щитів на різній висоті, установці конструкцій на дахах, будь-яких інших форм. Також ми можемо розробити будь-які інші види металоконструкцій, наприклад, для вхідних груп або нестандартних способів реклами.

Розробку рекламних металоконструкцій потрібно довіряти виключно професіоналам у своїй галузі, тому що такі конструкції мають свою специфіку. Також потрібно прорахувати форму так, щоб максимально скоротити витрати і оптимізувати виробничі витрати. Необхідно зробити схему монтажу найбільш підходящої для вибраного місця.

Наша компанія виконує такі послуги точно, якісно і ефективно. Ми маємо великий досвід у виготовленні рекламних металоконструкцій і володіємо усім набором обладнання, яке необхідне для цього.

Наша унікальна послуга — створення металокаркасів під світлодіодні екрани. Ми пропонуємо високу якість і прийнятні ціни!