замовити дзвінок

Інформаційна вивіска

Інформаційна вивіска2021-06-22T13:20:40+04:00

Вивіски інформаційні — конструкції зазвичай невеликого формату, що розміщуються біля входу до будівлі компанії або всередині неї, перед робочими приміщеннями. Їх не варто плутати з рекламними, адже вони відрізняються за цілями виготовлення, наповненням, характеристиками. Такі вироби являють собою візуальний знак, що містить відомості про назву фірми, її товари або послуги, напрямок діяльності, графік роботи.

Подібні конструкції розміщують не тільки над входом або вікнами. Вони можуть перебувати на самих дверях або фасаді будівлі або бути частиною інтер’єру, якщо компанія-замовник орендує приміщення в торговому, офісному центрі. Їх використання строго регламентується законом.

Головні особливості

Інформаційна вивіска не вважається рекламною, при її розміщенні дотримуються інших вимог. Від таблички, призначеної для просування товарів, послуг, її відрізняють деякі нюанси:

  • мета. Такий виріб має тільки інформаційний характер. Він призначений для ознайомлення потенційного покупця з продукцією, виконуваними роботами, їх характеристиками. При цьому переваги не виділяються;
  • законодавство. Згідно з нормативними вимогами, кожна компанія повинна інформувати своїх клієнтів, зокрема із застосуванням таких конструкцій. Рекламні розміщуються після узгодження;
  • вартість. Замовити виготовлення простої інформувальної таблички набагато дешевше, ніж рекламної, адже її макет не повинен занадто сильно привертати увагу та запам’ятовуватися. Він має довідковий характер.

Такі конструкції розміщують тільки там, де знаходиться офіс компанії. На транспорті, великих щитах й інших місцях знаходиться зовнішня реклама, створювана для маркетингових цілей. Тому різниця є і в розміщенні. Таблички з інформацією зазвичай дуже лаконічні, виглядають просто. Відомості на них розміщені коротко та зрозуміло, щоб клієнт побачив і прочитав головне.

Встановлення інформаційної вивіски обов’язкове для будь-якої організації. Якщо конструкція знаходиться зовні, на двері установи або над входом, там обов’язково мають вказуватися назва фірми, години роботи, вихідні дні. Для тих, що розміщуються всередині приміщень, строгих вимог і нормативів немає. Найголовніше, щоб текст давав потенційному відвідувачу потрібні відомості.

Замовити виготовлення інформаційних вивісок за всіма нормативами пропонує наша компанія.

замовити дзвінок