замовити дзвінок
Фасадні вивіски2021-06-22T13:07:47+04:00

Фасадні вивіски являють собою об’ємні конструкції, що розміщуються на передніх частинах будівель. Зазвичай робляться з листового непрозорого матеріалу, найчастіше бувають металевими або пластиковими. Усередині монтується світлодіодний модуль, що забезпечує освітлення та робить виріб помітним на великій відстані. Коли потрібні фасадні вивіски, виготовлення їх варто замовляти у спеціалізованих компаніях, що надають послугу під ключ із розробленням дизайну.

Такі конструкції використовуються для просування товарів і послуг. Вони коштують недорого, довговічні, не вимагають обслуговування й догляду. Щоб зберегти привабливий вигляд вивіски, достатньо періодично протирати її від вуличного пилу. Зараз об’ємні щити є частиною дизайну сучасного мегаполісу. Їх замовляють як для реклами, так і для донесення інформації про акції, знижки, розпродажі, переваги продукції до широкої цільової аудиторії.

Особливості виготовлення

Через специфіку розміщення для фасадних вивісок потрібні тільки високоякісні матеріали, довговічні, стійкі до зносу, будь-яких негативних або природних факторів. Основа може бути дорогою або бюджетною — усе залежить від коштів, які компанія готова витратити на рекламу, і мети виготовлення.

Для вивісок, що розміщуються на фасадах будівель, використовують акрил, пінопласт, пластик, тканину. Оригінально виглядають композитні або дерев’яні конструкції. Найбільш довговічними вважаються зроблені з металу, каменю, кераміки.

Умовно фасадні вивіски поділяють на дві групи. До першої належать малі. Це:

  • об’ємні букви. Оформляються в різних кольорах, найчастіше з вмонтованим підсвічуванням для привертання уваги великої кількості людей;
  • світлові короби;
  • таблички;
  • консолі.

Замовити такі конструкції можна за доступною ціною. Процес їх виготовлення та встановлення майже не вимагає жодних узгоджень. Це оптимальний варіант при відносно невеликих витратах на рекламу.

На фасадах торгових центрів й інших будівель іноді розміщують і великоформатні вивіски. Це пілони, стели для АЗС, дахові установки. Вони мають дуже великі розміри та добре помітні здалеку. Вартість таких рекламних конструкцій велика, їх узгодження займає багато часу. Але ефект виходить дуже швидким, з охопленням великої аудиторії.

Найкращий результат дає застосування світлодинамічних і світлодіодних моделей. Вони добре проглядаються та привертають до себе увагу цілодобово. Для більшої привабливості варто замовити неонове підсвічування. Щоб виділити текст на кам’яній або металевій основі, можна використовувати спрямоване світло прожекторів.

Розроблення дизайну

Перш ніж купити фасадну вивіску, потрібно приділити багато уваги її оформленню та розробленню дизайнерського рішення. Від нього буде залежати рекламний ефект, адже виріб зможе впливати на масову аудиторію тільки при наявності вдалого поєднання зображення з текстом.

Так, інформаційне наповнення вивіски має бути гранично коротким і містити тільки найважливіше, що потрібно знати покупцеві. Це:

  • логотип. Можна використовувати також слоган або товарний знак;
  • корпоративні забарвлення. Найчастіше саме їх вибирають для оформлення, але це не непорушне правило. Для фасадних вивісок можна використовувати й вільний стиль, це ніяк не вплине на їх ефективність;
  • назва.

Якщо був вибраний оригінальний стиль оформлення, потрібно враховувати, що він обов’язково повинен вписуватися в архітектурну концепцію міста або фасаду конкретного будинку, на якому розміщується. У Києві виготовленням конструкцій за всіма правилами на замовлення займається наша компанія.

Дизайн фасадної вивіски залежить і від напрямку діяльності компанії, яка вирішила купити її. Якщо це юридична контора або агентство нерухомості, оформлення повинне бути стриманим і суворим, щоб відразу викликати повагу та налаштовувати на діловий лад. Якщо діяльність пов’язана з творчістю, можна проявити креативність — наприклад, використовувати сердечка замість об’ємних букв.

Сучасні технології виготовлення дозволяють створювати дуже довговічні конструкції з зображеннями, стійкими до будь-яких негативних впливів.

замовити дзвінок