замовити дзвінок
Головна2020-01-14T21:13:48+04:00

Ви шукаєте щось гаряченьке для реклами, щоб виділитися з натовпу? Ваш пошук закінчений.

Найкраща зовнішня реклама в Києві від
«Арма Дизайн»

«Арма Дизайн» це рекламно-виробнича компанія повного циклу. Основним напрямком діяльності є виробництво зовнішньої та інтер’єрної реклами. Велику увагу приділяємо ексклюзивних проектах, які не будуть мати аналогів в Україні.

Компанія «Арма Дизайн» надає всі види рекламно-виробничих робіт на власних виробничих потужностях, саме тому наші ціни вигідно відрізняются від цін конкурентів. Ми виготовляємо та розміщуємо рекламу по Києву і всій Україні.

Повний спектр виробів зовнішньої реклами «Арма Дизайн»

Дахові конструкції

Вивіски

Лайтбокси

Акрилайти

Об’ємні букви

Кронштейни

Прапори, вимпела

Оформлення вітрин

Таблички

Штендери

Куточок покупця

Стели, пілони

Банери

Брандмауери

Поклейка автомобілів

POS матеріали

Переваги співпраці з нашою компанією

Довгострокове співробітництво з великими брендами «Арма Дизайн» – знак якості і візитна картка компанії. Ми пропонуємо якісні послуги широкоформатного друку банерів, брандмауерів, плакатів та інших видів інтер’єрних і зовнішніх наочних матеріалів. Ми володіємо власними виробничими площами, парком високоточного обладнання, висококваліфікованим робочим персоналом і прекрасним дизайнерським відділом, ми можемо запропонувати продукцію до рівня світових стандартів за більш доступними цінами. Оперативність і якість наших робіт вже оцінили найбільші компанії України. Впевнені, що звернувшись до нас один раз, Ви станете нашими постійними клієнтами і хорошими діловими партнерами.
Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів, телефонуйте за номером: (044) 22-33-44-6, (067)-326-00-19 !

замовити дзвінок