замовити дзвінок

Виготовлення рекламних та світлових вивісок у Києві

HomeВиготовлення рекламних та світлових вивісок у Києві
Виготовлення рекламних та світлових вивісок у Києві2019-12-31T23:23:38+04:00

Вивіски є основними елементами зовнішньої реклами. Своїм оформленням, оригінальністю і красою вони здатні повідомити про назву, логотипі організації та режим роботи. А при використанні підсвічування (зовнішньої чи внутрішньої) вивіски можуть робити це 24 години на добу в незалежності від погодних умов.

Від оформлення вивіски залежить імідж організації. Поєднання креативності, фантазії, оригінальності та технічних можливостей можуть дати відмінний результат. Наприклад:

Надаємо гарантію від 3 років, на всю продукцію

Переваги використання вивіски

Вивіска – це той мінімум, необхідний для успішної реклами будь-якої організації, підприємства чи закладу. Вона виділяє індивідуальність, створює позитивний імідж і приваблює клієнтів.
Згідно з дослідженнями проведеними маркетологами, успішність і прибутковість бізнесу на 50% залежить від зовнішньої реклами компанії. Від того, як оформлена вітрина фірми, наскільки помітна і якісна рекламна конструкція, яка, власне, і є візитною карткою, обличчям підприємства.
Вивіска повинна бути ефектною і ефективною, тобто якісно відзначити місцезнаходження Вашого офісу, підприємства, ресторану в залежності від місця монтажу.
Перш, ніж ви розмістите рекламу, потрібно заздалегідь вибрати які вироби вам підійдуть. Нижче представлені одні з багатьох наших робіт:[/vc_column_text][vc_column_text]

Виготовлення рекламних вивісок в Києві

При виготовленні рекламних вивісок ми приділяємо величезну увагу деталям. Оскільки зовнішня реклама може, як і залучити клієнтів, так і відлякати. Вивіска є свого роду обличчям компанії, її візитною карткою. Дуже важливо, щоб зовнішня вивіска не тільки інформувала потенційного клієнта про назву та спеціалізації того чи іншого підприємства, а й відповідала іміджу і специфіці його діяльності. Якісна, оригінальна вивіска створює перше, часом найважливіше, враження про компанію і є однією зі складових її комерційного успіху.

Матеріали використовувані в рекламних вивісках

Для виготовлення рекламних вивісок ми використовуємо такі матеріали, як: метал, різний пластик, вінілова тканина, спеціальні профілі, всілякі покриття і ін.
В якості декоративних покриттів для фасадних вивісок застосовуються фарба, ПВХ-плівка, тонкі кольорові ламіновані пластики або металізація під титан, бронзу або золото. Комбінування різних матеріалів і технологій та творчий підхід ведуть до створення різноманітних форм рекламних конструкцій вивісок.

Світлові вивіски

Популярністю в Києві користуються світлові вивіски. До них відносять ті, в яких застосовується освітлення, внутрішнє підсвічування або оформлення неоновими лампами, світлодіодні установки. До світлових вивісках відносять ті, в яких застосовується освітлення, внутрішнє підсвічування або оформлення неоновими лампами, світлодіодні установки. В неонових вивісках переважають неонові трубки. Вони ефективні і просто притягують до себе увагу клієнтів. Світлодіодні вивіски мають ряд переваг: більш довгий термін служби, ніж у інших джерел світла, мінімальне споживання електроенергії, захист навколишнього середовища (екологічно нешкідливі) Найчастіше використовуються комбінації обох видів і в кожному випадку підхід до вирішення індивідуальний.
Нестандартні, комбіновані, светодинамические конструкції зовнішньої реклами, і, зокрема, світлові вивіски, мають безперечну перевагу в порівнянні з не світловими – вони набагато ефективніше по впливу на споживача, незважаючи на більш високу вартість їх виготовлення.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

замовити дзвінок

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.