замовити дзвінок

Виготовлення брандмауерів Київ

HomeВиготовлення брандмауерів Київ
Виготовлення брандмауерів Київ2019-12-31T23:10:46+04:00

Брандмауер (брандмауэрное панно, реклама на будівлі, настінний щит) – рекламна конструкція, яка оснащена зовнішньої підсвічуванням (рідше внутрішньої), розташовується на «глухий» стіні будівлі. Брандмауери не мають стандартного розміру, кожне місце унікальне. Розміри брандмауера обмежується лише площею стіни, де буде змонтовано рекламне зображення.
Якщо мета проведеної рекламної кампанії – позначити місце магазину, офісу, кінотеатру чи ресторану. Розміщення реклами на брандмауері дозволить розповісти про вас всьому району. Реклама на брандмауері працює зі сто процентною віддачею – великий і яскравий, може розміщуватися на тривалий період. Брандмауер призведе в Ваш офіс потенційних клієнтів Вашого товару чи послуги. Брандмауери дуже помітні, повз них не пройти!

Незважаючи на появу більш великого формату в Києві – реклами на будівельних сітках, брандмауери залишаються чудовим рекламним носієм для проведення довгострокової рекламної кампанії. Розташування конструкцій в центральній частині Києва і великий розмір брандмауэрного панно – це одна з складових іміджу Вашої компанії.

Чому краще замовити брандмауер у нас?

1. Наша компанія володіє технічними засобами для виготовлення реклами на брандмауерах будь-яких розмірів;
2. Безкоштовно виготовимо оригінал-макет.
3. Банер виготовляється на якісному європейському матеріалі;
4. Швидко доставимо, встановимо у будь-якому куточку країни та Києві.

Надаємо гарантію від 3 років, на всю продукцію

Рекламно-виробнича компанія “Арма Дизайн” виготовляє брандмауери самостійно на своїх виробничих потужностях р. в Київ. На брандмауері можна розмістити різні форми інформації: графіку, текстові фрагменти і фотографії. За допомогою настінного брандмауэрного панно можна «заховати» не естетичний для міста вид: реставруються фасади, об’єкти, що перебувають на стадії будівництва і т. п. Брандмауер часто вимагає складного монтажу. При виготовленні полотна із зображенням використовується широкоформатний друк. Замовляючи друк плаката на брандмауері у нашій компанії, ви отримуєте високу якість проведених робіт та вигідні умови.

Чому рекламні брандмауери ефективні?

Брандмауер – це зовнішня реклама, яку завжди видно. Одна конструкція, розташована в людному місці Києва, відразу стає доступна величезній кількості потенційних клієнтів. Її неможливо не помітити і не побачити. Настінні брандмауэрные панно прості у виконанні, але яскраві. Звичайно, площа полотна дозволяє розміщувати і більш повну інформацію, але, як правило, це не практикується, оскільки помічено, що потенційні клієнти зупиняють погляд на брандмауері буквально на кілька секунд. За цей час треба «зачепити» людини. А повну інформацію клієнти дізнаються за контактами, вказаними на полотні. Тому при виготовленні брандмауерів ми радимо розглянути кілька варіантів дизайн-макетів полотна і вибрати найяскравіший, самий ідейний, самий виграшний, самий запам’ятовується рекламний образ.
Рекламний брандмауер є одним з найбільш широко поширених і ефективних видів зовнішньої реклами. Зазвичай, це реклама на фасадах будівель, що представляє собою великий банер, закріплений на спеціальній зварювальної конструкції. Брандмауери, як правило, розташовуються на фасаді будівель або на будівельних лісах будуються (ремонтуються) споруд в Києві.

замовити дзвінок

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.