замовити дзвінок

Вивіска для ресторану

Вивіска для ресторану2021-06-22T13:26:03+04:00

Вивіска на ресторан — інформаційно-рекламна конструкція, що встановлюється для донесення до відвідувачів важливих відомостей й одночасно для залучення клієнтів. Містить дані про назву закладу, дні та години роботи, а також логотип, слоган, зображення та інші елементи для просування. Це показник успішності та престижності ресторану, його обличчя, що формує імідж і перше враження клієнта.

Вивіска повинна бути яскравою та креативною, адже візуальна складова має велике значення для відвідувачів закладів громадського харчування. Якщо табличка виглядає привабливо, чіпляє й запам’ятовується, більше ймовірності, що туди прийдуть навіть ті, хто спочатку не збирався цього робити.

Особливості виготовлення

Головне завдання таблички — не просто привернути увагу, а підвищити відвідуваність закладу. Тому, перш ніж замовити виріб, потрібно продумати кожен рекламний елемент. За вартістю найдешевшою вийде конструкція без підсвічування. Але вона не буде достатньо ефективною для залучення клієнтів, особливо якщо ресторан працює і вночі.

Не варто скупитися на створення та оформлення вивіски, адже від її виконання залежить успішність закладу. Потрібно домогтися оригінальності, розробити неповторний стиль, але при цьому зробити дизайн зрозумілим і простим, легким для сприйняття. Дорожчими, але привабливішими будуть варіанти з підсвічуванням. Серед таких можна замовити:

  • окремі об’ємні букви, що світяться. Їх виготовлення та встановлення зазвичай виходять недешево, але витрати легко окупаються, адже такі конструкції добре проглядаються здалеку й гарантовано привертають до себе багато уваги;
  • світлодіодні вітрини. Вони великі, широкі та відмінно підходять для оформлення елітних закладів, великих готельних, ресторанних комплексів, баз відпочинку;
  • світлові короби. Можна використовувати світлодіодне або неонове підсвічування.

Багато що залежить і від шрифту. Він повинен бути чітким, легко читатися, не варто використовувати занадто витіюваті букви. При виборі розміру для вивіски враховують два моменти — щоб вона прекрасно проглядалася здалеку та зручно читалася поблизу. Нерозбірливий шрифт змусить пройти повз.

Найдешевші — вироби з основою у вигляді банера або з пінопласту. Найбільш довговічні — керамічні, металеві, кам’яні. З матеріалів використовують також скло, пластик, акрил, композит. У нашій компанії можна замовити виготовлення вивісок для ресторанів будь-якого типу за доступною ціною.

замовити дзвінок