замовити дзвінок

Виготовлення штендерів в Києві

HomeВиготовлення штендерів в Києві
Виготовлення штендерів в Києві2019-12-31T23:15:18+04:00

Штендер – це одна із складових зовнішньої реклами. Тобто, мобільна (переносна) конструкція, яка встановлюється на вулиці в безпосередній близькості від компанії-рекламодавця. Ви також можете зустріти інші назви, такі як: стрітлайн, мимоход, «курінь», «розкладачка», внесений щит та ін.

Найчастіше штендери застосовують як покажчик до місця розташування організації (так би мовити “навігатор”). Вони також допомагають виділити компанію серед безлічі інших, що знаходяться поруч, в одній будівлі. Штендери встановлюють у випадках, коли відсутня можливість розмістити на фасаді вивіски або таблички.

Крім того, треба враховувати грамотність установки штендера на тротуарі, що дозволяють залучити проходять повз нього потенційних відвідувачів або клієнтів. Зазвичай їх виставляють на тротуар в зоні видимості входу.

Розмір штендера близько 0,6 × 1,35 м (стандартні розміри рекламного поля 0,6 × 1,0 м, 0,6 × 1,15 м, 0,75 × 1,2 м і 0,7 × 1,7 м).

Надаємо гарантію від 3 років, на всю продукцію

Виносний щит (штендер, стрітлайн) – це виносна складна конструкція у формі арки або прямокутника з інформацією на одній або двох рекламних поверхнях. Каркас виготовляють з металу, оскільки штендер встановлюється на відкритому повітрі, а метал більш міцний і стійкий до впливів зовнішнього середовища.
Рекламне зображення (картинка або текст) наноситься на основу. Це можуть бути оцинкований метал, тонкий пластик, стільниковий полікарбонат або оргаліт.
Дані матеріали розрізняються як за своєю ціною, так і за якістю.

Переваги виносних щитів:

  1. Конструкція має невелику вагу оскільки складається з металевої рами, на якій закріплено рекламне поле.
  2. Встановити або скласти штендер просто, що може зробити одна людина без сторонньої допомоги.
  3. Є одним з найефективніших з недорогих рекламних носіїв.
  4. Швидкі терміни виготовлення.
замовити дзвінок

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.