замовити дзвінок
Офісні вивіски2021-06-22T13:10:19+04:00

Вивіски офісні — конструкції різних розмірів, що встановлюються на двері робочих приміщень, поруч або над ними. Є обличчям компанії та найпростішим видом реклами, що дозволяє зацікавити партнерів і потенційних клієнтів. Формують імідж організації, створюють і підтримують його. Забезпечують комунікацію з відвідувачами, акцентують увагу на важливих моментах у бізнесі.

Вивіски для офісу встановлюються всередині та зовні приміщень. Вони бувають плоскими й об’ємними, світловими та без вмонтованого підсвічування. Виготовлення передбачає використання ультрасучасних технологій й обладнання для якісного виконання. Такий рекламний інструмент постійно на виду, тому якість основи й ефективність дизайну мають велике значення.

Основні різновиди та матеріали

Службові й інформаційні таблички — важлива складова корпоративного інтер’єру та інфраструктури компанії. Вони допомагають орієнтуватися у просторі офісу, підкреслюють значущість кожної окремої посади.

Вивіска одночасно використовується і як елемент зовнішньої реклами. Цей виріб поділяється на кілька різновидів:

  • вхідні. Розміщуються поруч зі входом у робоче приміщення, містять інформацію про те, хто там працює, назву підрозділу або компанії, графік роботи та інше, що цікавить відвідувача;
  • кабінетні. Розміщуються на окремих кабінетах всередині офісного простору;
  • службові, або спеціальні. Їх встановлюють, щоб знати інформацію про евакуаційні виходи. Такі таблички також бувають аварійними, попереджувальними;
  • настільні. Розміщуються на робочих столах, найчастіше повідомляють про П. І. Б. працівника, його посади;
  • вказівні.

За способом розташування вивіски бувають фасадними та вхідними. Перший тип є складовою екстер’єру офісу. Там вказується корисна інформація для потенційних клієнтів, партнерів і відвідувачів загалом. Вхідні вивіски повинні не тільки інформувати, а й справляти приємне враження.

У сучасних офісних вивісках можна втілювати незвичайні та різноманітні ідеї. Кожен може замовити виріб, що відповідає його індивідуальним цілям і побажанням. Виготовленням таких конструкцій у Києві із застосуванням інноваційних технологій займається наша компанія.

Для основи використовуються надійні й довговічні матеріали. Це, наприклад, метал (сталь, алюміній, латунь), акрил, дерево, композит, пластик. Додатково застосовують дистанційні тримачі, плівки-самоклейки, металеві профілі й інші види тримачів.

Технології виготовлення

При виробництві табличок, що світяться, або виробів без підсвічування використовують різні методики виробництва:

  • лазерне різання та гравіювання;
  • механічне фрезерування на спеціальному верстаті. Так робляться дерев’яні, металеві, акрилові, композитні вивіски;
  • травлення. Один зі способів обробки металу. Після нього отримане зображення обробляється емалями, а потім поверхня полірується;
  • аплікація за допомогою плівок.

Можливе також виготовлення табличок для офісу у вигляді об’ємних букв. Їх часто замовляють у вигляді світлових коробів або на основі акрилайтів, тобто з підсвічуванням на торцях.

Ціна виготовлення офісних вивісок залежить від матеріалів, дизайнерського рішення й наявності або відсутності підсвічування. Для останнього найчастіше використовуються світлодіоди. Вони світять рівномірно, є довговічними та надійними.

Можливе виготовлення вивісок або табличок будь-якої геометричної форми, з різними дизайнерськими рішеннями. Фахівці нашої компанії допоможуть створити привабливий макет і підібрати відповідні матеріали.

замовити дзвінок