замовити дзвінок

Реклама на вантажному автотранспорті

HomeРеклама на вантажному автотранспорті
Реклама на вантажному автотранспорті2019-08-06T09:55:06+04:00

Наші послуги з реклами на вантажному автотранспорті

Компанія “АрмаДизайн” допоможе провести Вам рекламну кампанію на вантажному транспорті. Професійні фахівці допоможуть визначити масштаб рекламної кампанії: для міста та на прилеглих територіях, міжміські маршрути. Ви можете вибрати вид автотранспорту – тентові машини або автофургони. Перед розміщенням реклами на вантажному транспорті, на першому етапі, «АрмаДизайн» виготовить рекламний макет.

Виготовлення реклами на вантажному транспорті

Можна виготовити новий тент для оформлення транспорту або оформити вже наявний у замовника. На другому етапі, в залежності від рекламного макета, вибирається повноколірний, комбінований або трафаретний спосіб виготовлення. На ПВХ тканини проводиться трафаретний друк. Така друк зображення відрізняються яскравістю, стійкістю до погодних умов і довговічністю. На банерних тканинах виконується повнокольоровий друк, з яких пізніше вирізається макет.

Автотранспорт можна оформити самоклеющейся вінілової плівкою, захисної ламінаційної плівкою з повнокольоровим друком, є можливість нанесення полноцвета безпосередньо на обидва борти автотранспорту. Довговічність таких зображень досягає до 10 років.

Переваги реклами на вантажних автомобілях

Плюси реклами на вантажному автотранспорті:

По-перше, зустрічається рідше на вулицях міст. За рахунок новизни привертає більше уваги перехожого.
По-друге, за рахунок великих розмірів вантажних автомобілів реклама дозволяє розмістити і виготовити макет, який добре читабельний з значних відстаней.
По-третє, реклама на вантажівці дозволить охопити жителів одного міста і передмістя, інших міст і населених пунктів за маршрутом проходження транспорту, також учасників дорожнього руху.
По-четверте, технології нанесення дозволять використовувати рекламну кампанію, мінімум, 2 роки!
Про розвиток вантажоперевезень автомобільним транспортом в Україні

Вантажні перевезення в Україні лідирують за популярністю. Обсяг перевезених вантажів до 2013 року перевищив 700 мільйонів тонн, а парк вантажного автотранспорту збільшується з кожним роком. Згідно з економічними дослідженнями до кінця 2015 року очікується істотний приріст даного ринку. Навіть у нинішніх умовах проводився ремонт і будівництво доріг, що дозволило вантажоперевізникам відкрити нові маршрути, відкривши нові перспективи для реклами на вантажних автомобілях.

Розмістити рекламу на вантажному транспорті Ви можете, зателефонувавши в компанію «АрмаДизайн» за номером: (044) 22-33-44-6.

замовити дзвінок

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.