замовити дзвінок

Інформаційні стенди

HomeІнформаційні стенди
Інформаційні стенди2019-12-31T23:17:56+04:00

Інформаційний стенд (інфостенд) призначений для наочного відображення різноманітної інформації. Стенд може розміщуватися в будь-яких місцях: офіс, приміщення для торгівлі, в громадських будівлях. Складно собі уявити собі організацію, яка надає послуги і не має хоча б один такий стенд. Палітра інформаційних стендів дуже широка – вони можуть бути застосовані як для внутрішнього використання, так і для зовнішнього. Також можемо виготовити виріб з підсвічуванням. У зв’язку з початком навчального року, особливу увагу заслуговують дитячі інфостенди, а також стенди для навчальних закладів.

Виготовлення інформаційних стендів здійснюється із застосуванням листового ПВХ, з декоруємої поверхнею з повнокольоровим друком або кольоровими вініловими плівками. Більш насичену і контрастну колірну гамму мають підлогові інформаційні стенди з використанням повнокольорового друку.

Коли потрібен стенд для оголошень, то зазвичай центральне місце надається коркової панелі з документами. Так само передбачені кишені з прозорого скла для розміщення документів формату A4.

Інформаційні стенди на вулиці піддаються постійному впливу погодних умов. Незважаючи на використання найсучасніших матеріалів, з часом стенд втрачає привабливий зовнішній вигляд. В теж час інформаційні стенди в приміщеннях мають практично необмежений термін служби, вони не схильні до дії зовнішнього середовища.

Виготовлення інформаційних стендів в Києві

Інформаційні стенд з рекламною може бути розміщений на зовнішніх об’єктах і всередині приміщення. Закономірно, що від місця розміщення залежить термін його служби. Адже на вулиці на стенд впливають перепади температури, вітер, сніг, дощ, пекуче сонце. Але будь-який рекламний інформаційні стенд, виготовлений фахівцями нашої майстерні, буде служити не менше двох років. Стенд, розміщений в приміщенні, має необмежений термін служби. Усі їх можна розділити на стенди з можливістю зміни інформації та стенди з постійною інформацією. Класичний інформаційний стенд з незмінною інформацією являє собою щит з великим об’ємом графічної або текстової інформації.

Стенди зі змінною інформацією можна розділити на такі основні типи:

  • Звичайний стенд;
  • Стенд з направляючими;
  • Стенд на обертових опорах;
  • Стенд з покриттям з пробки;

Розглянемо більш детально кожен з цих видів:

– Звичайний стенд містить інформацію, нанесену на аркуші паперу і вкладену в прозорі кишені з оргскла або ПВХ.

– Інформаційний стенд з направляючими дозволяє розміщувати інформацію на плашках, які вставляються в спеціальні напрямні. Текст на плашки наносять методом наскрізної лазерного різання тексту або методом плівковою аплікації. Такий стенд часто застосовують для відображення меню в барах, для розкладів, розташування кабінетів і служб в установах.

– Стенди на обертових опорах виробляють переважно з сталевого зварного каркаса. Його забарвлюють атмосферостійкою емаллю і встановлюють двосторонні прозорі кишені. Основним матеріалом для їх виготовлення служить акрилове скло. Каркас можна заховати під декоративним корпусом.

– Стенди з корковим покриттям. Технологія виготовлення такого стенду нагадує класичну, але відмінність в тому, що інформація стенду з корковим покриттям міститься на аркушах, наклеєних або прикріплених кнопками на натуральне коркове покриття.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Надаємо гарантію від 3 років, на всю продукцію

замовити дзвінок

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.