замовити дзвінок

Вивіска для салону краси

Вивіска для салону краси2021-06-22T13:29:28+04:00

Вивіска для салону краси — один з елементів зовнішньої реклами, створюваний для інформування та залучення нових клієнтів. Формує імідж закладу, підкреслює його оригінальність і престиж. Це частина фірмового стилю, тому розроблення її дизайну вимагає багато уваги та особливого, креативного підходу. Якщо потрібно зрозуміти, як виглядає вдала вивіска для салону краси — Київ, як велике місто, демонструє чимало прикладів.

Табличка на перукарні, на косметологічному, манікюрному кабінеті виконує візуальну, інформаційну, іміджеву функцію. Вона доповнює екстер’ер та інтер’єр, тому повинна виглядати гармонійно. Естетична складова відіграє велику роль для залучення клієнтів салону краси. Конструкція, відповідна всім цим критеріям, сильно підвищить відвідуваність установи.

Які є різновиди

Усі вивіски, що існують, відрізняються за вартістю, матеріалом, візуальним наповненням та іншими характеристиками. Найпоширеніші — такі види:

  • стандартні плоскі. Найбільш простий різновид, замовляється для закладів категорії економ. Робиться без підсвічування. Усі елементи дизайну — логотип, назву — друкують на плівці, стійкій до ультрафіолету;
  • лайтбокси, або світлові короби. Конструкції з вмонтованим підсвічуванням, що випромінюють м’яке, рівномірне світло. На тлі підсвічування добре помітними, чіткими та яскравими роблять назву, логотип;
  • вивіски з розташованим зовні підсвічуванням. Їх монтують по контуру — наприклад, якщо це букви — або по периметру;
  • об’ємні букви з логотипом. Бувають світловими та несвітловими. Перший варіант виглядає особливо ефектно;
  • панелі-кронштейни. Розміщуються проти руху пішоходів, так, щоб їх було легко прочитати. Не створюють перешкоди нормальному проходженню людей повз. Якщо салон знаходиться у дворі, можуть доповнюватися покажчиком, що орієнтує клієнта.

Хорошим рекламним ходом стане й розміщення вивіски на даху. Такий варіант оформлення часто зустрічається на центральних вулицях Києва. Його використовують великі установи — наприклад, готелі, офіси великих компаній. Добре виглядає й неонове підсвічування. Воно відмінно проглядається за будь-якої погоди, навіть у сильний туман.

Створення дизайну таблички вимагає грамотного підходу. Потрібно враховувати потреби цільової аудиторії, загальну концепцію бренду. Важливо дотримуватися єдиного, корпоративного стилю в усіх елементах. Послуги професіоналів з розроблення дизайну, виготовлення, встановлення пропонує наша компанія.

замовити дзвінок