замовити дзвінок

Реклама на легковому автотранспорті

HomeРеклама на легковому автотранспорті
Реклама на легковому автотранспорті2019-08-30T17:07:46+04:00

Реклама на легкових автомобілях – найпоширеніший і затребуваний вид реклами. Компанія “Арма Дизайн” пропонує Вам послуги з брендування: легкових автомобілів, маршруток, вантажних машин, а також фур з тентами.

Після виготовлення макета, ми можемо оформити Корпоративний автомобіль за допомогою самоклеючих вінілових плівок, попередньо підібравши кольори або з використанням повнокольорових зображень. Також ми можемо запропонувати використання перфорованих плівок.

Ми допоможемо Вам вибрати найбільш підходящі матеріали і технології, для того, щоб корпоративний автомобіль найбільш виграшно презентував Вашу компанію.

Наші послуги з розміщення реклами на автомобілях

Ми розміщуємо рекламу на легкових автомобілях, згідно корпоративних завдань, з допомогою забарвлення, вінілових або перфорованих плівок, завдавши стікери з повнокольоровим друком або завдавши повноколір безпосередньо на кузов.

Залежно від рекламного макета, вибирається трафаретний, повноколірний або комбінований спосіб його виготовлення. Трафаретний друк проводиться на ПВХ тканинах. Такі зображення відрізняє яскравість, стійкість до погодних явищ і довговічність. Повнокольоровий друк виконується на банерних тканинах, з яких потім вирізається макет.

Також ми можемо виконати повнокольоровий друк з захисним ламінаційної плівкою. Термін служби таких зображень досягає 10 років.

Переваги брендування корпоративного автомобіля:

– Брендувати автомобіль можуть дозволити собі все, великі і малі компанії. Клієнт платить один раз – за оформлення транспорту. При цьому вартість обклеювання або фарбування корпоративного автомобіля значно нижче, ніж інший вид зовнішньої реклами.

– Для оформлення транспорту не потрібно отримувати ніяких спеціальних дозволів, в тому числі і від ДАІ.

– Яскраве оформлені в корпоративному стилі автомобіля-є візитною карткою компанії, що запам’ятовується. Будь-який пасажир міського транспорту, автомобіліст і пішохід зможе прочитати інформацію на бортах ваших автомобілів. За охопленням аудиторії така презентація фірми або підприємства не має аналогів.

– Корпоративний автомобіль може максимально наблизитися до будинку потенційного покупця, викликавши при цьому тільки позитивні емоції.

замовити дзвінок

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.