замовити дзвінок

Таблички на будинок, двері, стіл та ін. Київ

HomeТаблички на будинок, двері, стіл та ін. Київ
Таблички на будинок, двері, стіл та ін. Київ2019-12-31T23:20:26+04:00

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Нас постійно оточують різні таблички, вітрини магазинів, вивіски і інформаційні покажчики в Києві. Вони на столі керівника, на фасаді будинку, на вулиці. Таблички бувають різних видів: пластикові, великі і маленькі, помітні і не дуже. Об’єднує їх один важливий фактор – вони несуть певну інформацію. Всі ми знаємо, як важливо справити перше хороше враження. Чому саме ми?

Про терміни – Працюємо в стислі терміни, при цьому не на шкоду якості.

Про якість – У нас новітнє обладнання на якому ми виготовляємо якісну продукцію, це дозволяє зробити вироби, що відповідають будь-якому запиту.

Про ціни – Ми можемо запропонувати великий асортимент табличок і в широкому ціновому діапазоні. Від найдешевших до найдорожчих.

Про макетах – Створення макета абсолютно безкоштовно.

Про доставку – Завжди привеземо готову продукцію в потрібне місце і в потрібний час.

Надаємо гарантію від 3 років, на всю продукцію

Виготовлення табличок в Києві на двері, на будинок, для офісу

Таблички – це важлива частина іміджу і обличчя вашої фірми. Шукаючи потрібну інформацію, людина завжди звертає увагу на табличку на двері або на будинку. Тому дуже важливо, що б табличка або інформаційний стенд привертали до себе увагу і допомагали збільшувати вашу прибуток . Табличка несе рекламне навантаження, тому важливо, щоб дизайн таблички був грамотно розроблений професіоналами з урахуванням символіки фірми.
Табличка – це невелика інформаційна панель (до 1 кв.м.), розташована біля входу в організацію. Табличка містить необхідну інформацію про компанії (повна назва, форму власності, режим роботи, іноді може бути ще й перелік послуг, послуг).
Таблички можуть виготовлятися з різних матеріалів, серед яких таблички з латуні (виграють за рахунок зовнішнього вигляду, красиво переливаються золотим відтінком, виглядають престижно і презентабельно), з нержавійки, з оргскла (завдяки підсвічуванню люмінесцентними лампами або неоном переливаються, сяють і привертають увагу у будь час доби), з пластику, з дерева.

Існують різні види табличок:

  • Фасадні таблички, адресні таблички, таблички на будинок. Розміщуються на фасадах будівель з інформацією про організації, компаніях, фірмах, які розташовані в цих будівлях. Фасадні таблички виготовляються з стійкого і міцного матеріалу, які стійко переносять перепади температури, не деформуються, стійко переносить ультрафіолетове світло (сонце).
  • Офісні таблички, таблички на двері. Призначені для позначення кабінетів в офісі. Офісні таблички виготовляють з різних матеріалів: метал, пластик, оргскло, полістирол, алюмінієвий профіль і т.д. При декоруванні табличок використовують ПВХ – плівку, емаль, кольорові ламіновані пластики, покриття під титан, бронзу, золото і т.д. Адресні таблички. Розміщуються на фасадах будівель, містять інформацію про назву вулиці та номер будинку. Ви можете замовити адресну табличку як себе додому, так і для свого офісу.

Таблички пластикові, виготовлені нашими фахівцями, будуть мати гарний, презентабельний вигляд, грамотний дизайн та високу якість. Замовлення табличок – крок до Вашого успіху і процвітанню Вашої фірми. Ви можете замовити виготовлення табличок прямо зараз і отримати вигідні знижки на продукцію.

замовити дзвінок

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.