замовити дзвінок

Об’ємні металеві букви

HomeОб’ємні металеві букви
Об’ємні металеві букви2021-06-22T13:42:17+04:00

Металеві об’ємні букви — ефективний сучасний рекламний інструмент. Використовується для оформлення зовнішніх вивісок для залучення відвідувачів до магазинів, офісів, салонів краси, фітнес-центрів, інших установ, що працюють у сфері послуг або продажів будь-яких товарів. Реклама такого характеру привертає увагу, підвищує впізнаваність, допомагає установі запам’ятатися. Найчастіше у виробництві використовують нержавійну сталь.

Нержавійка особливо популярна при створенні вивісок для юридичних, фінансових установ. Якісно виконані конструкції з металу виглядають солідно, підкреслюють успішність, популярність бренду. Літерні елементи розрізняються за розмірами, контурами, варіантами декорування. Вони бувають світловими та несвітловими, тобто з підсвічуванням або без нього.

Переваги, варіанти виконання

Металеві букви зазвичай розміщують на лицьових частинах фасаду. При такому розташуванні вони стануть справжніми візитними картками закладів. За їх допомогою зручно акцентувати увагу на компанії, її назві, послугах або товарах, що продаються.

Об’ємні вироби з металу — поєднання низки переваг:

  • довговічність. Термін експлуатації досягає 20 років або більше;
  • стійкість до вологи, атмосферних опадів і перепадів температур;
  • можливість отримання декору будь-якого кольору — використовуються високоякісні порошкові фарби;
  • несприйнятливість до корозії.

Дуже важливо вибрати оптимальний дизайн конструкцій. Літерні елементи виконуються з різними типами поверхні — матовою або глянсовою, гладкою або фактурною. У залежності від розташування й побажань замовника, використовують порошкове напилення або обходяться без нього.

Для цілодобової реклами успішним рішенням стане застосування підсвічування. У процесі виготовлення використовують світлодіодні стрічки. Написи з контражурним або лицьовим підсвічуванням виглядають ефективно та привабливо, особливо в нічний час. Якщо вибрати такий варіант, тоді торцева й лицьова стінки вирізаються з листової сталі лазером, а внутрішня поверхня робиться з оргскла.

Поширені й об’ємні букви з зовнішнім підсвічуванням. Тоді в передню частину вставляють акрилове оргскло, обклеєне транслюцентною плівкою для отримання світіння потрібного відтінку. Можна поєднувати кілька матеріалів для комбінованого освітлення. Замовити сучасні, якісні конструкції в нашій компанії можна за доступною ціною.

замовити дзвінок