замовити дзвінок

Об’ємні букви з пластику

HomeОб’ємні букви з пластику
Об’ємні букви з пластику2021-06-22T13:38:46+04:00

Об’ємні пластикові букви — ефективний інструмент зовнішньої реклами, який використовується при просуванні брендів, компаній, для залучення уваги до заходу, виставки, акції. Це оптимальний варіант зовнішнього або інтер’єрного оформлення. Найбільш популярний при декоруванні або як вивіска для торгово-готельних комплексів, виставкових центрів.

Пластик — недорогий, але надійний і довговічний матеріал. При правильному обробленні та грамотному виконанні виробів з нього вони прослужать максимально довго та за весь період експлуатації не втратять привабливого вигляду. Важливо вдало вибрати місце для встановлення, тоді конструкції будуть привертати увагу та прикрашати приміщення, будівлю, територію.

Різновиди та переваги

Пластикові букви бувають пустотілими (порожнистими) або повнотілими (повними). Перші робляться за допомогою приклеювання до лицьової поверхні боковин у вигляді смуг потрібної товщини. Так виходить коробка, порожня всередині. Цей варіант вибирають, коли необхідно виготовлення конструкцій з товстою торцевою поверхнею. Для підвищення міцності всередині ставлять ребра жорсткості.

Повнотілі моделі роблять шляхом нарощування обсягу за допомогою склеювання декількох вирізаних виробів. Виходить багатошаровий «пиріг», зручний для виробництва маленьких об’ємних букв. Їх торці додатково обробляють, ґрунтують і фарбують у потрібні кольори.

Головні переваги пластикових виробів:

  • однаково ефективні для внутрішньої або зовнішньої реклами. Можуть встановлюватися на вулиці або всередині приміщення — головне, щоб вписувалися в загальний антураж, стиль або інтер’єр;
  • завдяки різноманітності форм, розмірів і декоративних рішень підходять для втілення будь-яких, навіть найбільш сміливих й оригінальних, креативних ідей;
  • доступна ціна. Сировинний матеріал обходиться недорого, і його оброблення теж не передбачає великих витрат;
  • виконання всіх функцій в повному обсязі — від простого просування до впізнаваності бренду, заходу, установи серед цільової аудиторії.

До важливих технічних характеристик варто віднести також екологічну безпеку, негорючість і здатність зберігати яскравість, насиченість відтінку протягом багатьох років. Також завдяки ударній міцності та стійкості до зовнішніх негативних факторів пластикові об’ємні букви можна використовувати повторно багато разів. Замовити їх виготовлення за сучасними технологіями варто в нас на сайті.

замовити дзвінок