замовити дзвінок

Об’ємні букви з пінопласту

HomeОб’ємні букви з пінопласту
Об’ємні букви з пінопласту2021-06-22T13:36:15+04:00

Об’ємні букви з пінопласту — конструкції, що складаються в слова та назви, використовувані під час рекламних кампаній, масштабних акцій, весіль й інших урочистих заходів. Зустрічаються також на логотипах і вивісках магазинів, торгово-розважальних центрів, готельних комплексів. Вибираються для інформування та просування. Якщо цікавлять об’ємні букви з пінопласту, Україна дає багато прикладів їх застосування.

Такі вироби є частиною зовнішньої реклами. Це не просто приваблива частина декору, а спосіб привертання уваги, можливість зацікавити, запам’ятатися. Можливість вибирати різні забарвлення, розміри та шрифт високо цінується клієнтами. Виготовлення таких конструкцій часто замовляють для оформлення свят, офісного інтер’єру, торгово-виставкових майданчиків.

Головні переваги та особливості

Пінопласт і пінополістирол — поширені в будівництві матеріали. Їх часто використовують при створенні складних декоративних елементів як всередині, так і зовні будівель. Сировина промислового призначення відзначається підвищеною міцністю. Готові вироби проходять спеціальне оброблення для стійкості до вологи й ультрафіолету.

Об’ємні букви з пінополістиролу популярні в різних компаній завдяки таким перевагам:

  • невелика вага. Ця якість дуже важлива для вивісок рекламно-інформаційного характеру, різних написів та інноваційних 3D-моделей. Встановлення не займає багато часу та не вимагає особливих зусиль;
  • Висока якість. Нею відзначаються навіть найскладніші елементи, вирізані з будівельного матеріалу. Можна не сумніватися, що вони простоять на місці стільки, скільки потрібно, і весь час будуть зберігати привабливий вигляд;
  • прийнятна ціна. Це підхожий варіант для організацій з невеликим бюджетом або заходів, де потрібно привернути увагу великої кількості відвідувачів, але уникнути величезних витрат.

Для виготовлення використовується спеціальне обладнання. Інноваційні пристрої дозволяють виконувати роботи з максимальною точністю. Об’ємні написи можна робити будь-якого розміру, фарбувати в різні відтінки та кольори. Дуже красиво вони будуть виглядати, якщо стилізувати їх під корпоративні забарвлення або основні тони заходу.

У нашій компанії можна замовити виготовлення букв по Києву та Україні. Гарантуємо високу якість і оригінальний, привабливий вигляд конструкцій.

замовити дзвінок