замовити дзвінок

Об’ємні букви з акрилу

HomeОб’ємні букви з акрилу
Об’ємні букви з акрилу2021-06-22T13:40:34+04:00

Об’ємні букви з акрилу випускаються й використовуються як об’єкти зовнішньої та внутрішньої реклами. Являють собою конструкції з різними розмірами та типами шрифту, що відрізняються також за способом фарбування, використовуваним забарвленням. Завдяки простоті форм і оригінальному дизайну привертають увагу, зацікавлюють, запам’ятовуються. Гарні для оформлення виставкових, готельних центрів, заходів, урочистостей.

Такі вироби дуже популярні завдяки унікальним характеристикам матеріалу виробництва. Він міцний, легкий, виглядає гарно та відзначається високою стійкістю до різних негативних факторів. Акрил являє собою більш міцний та якісний різновид пластику.

Особливості виготовлення

Для виробництва об’ємних букв використовуються різні типи матеріалу. Він може бути прозорим кольоровим або безбарвним, непрозорим кольоровим або білим. Основа або лицьова поверхня вирізаються на спеціальному фрезерувальному верстаті. У процесі можуть використовуватися також інноваційні промислові лазери.

Другий варіант частіше виходить дорожче, але він більш поширений. Лазерне різання популярне, тому що при його застосуванні зрізи виходять ідеально рівними та точними. Таким способом можна робити навіть дуже складні фігури з різноманітними контурами.

Після завершення лицьової поверхні переходять до приклеювання боковин. Для цього використовують спеціальні клейові склади або розчинники, до яких додають акрилову крихту. Нерідко додатково передбачається встановлення підсвічування. Воно підвищує видимість конструкцій у темряві, робить їх більш привабливими, збільшує насиченість і яскравість кольору.

Для підсвічування акрилових букв встановлюють такі джерела:

  • неонові трубки. Вони дають рівне, інтенсивне світло, добре помітне в темряві, але яке не сліпить очі. Неон випускається в широкій колірній гамі, тому можна вибирати варіанти під основний відтінок;
  • світлодіодні лампочки. Довговічні й економічні, також створюють приємний для очей світловий ефект;
  • світлодіодні стрічки.

Два останні типи джерела фіксуються на спеціальній основі за допомогою заклепок або саморізів. Якщо підкладка пофарбована в білий колір, тоді вона буде виконувати функції відбивача. Таке підсвічування виглядає дуже ефектно й гарантовано привертає увагу.

Пропонуємо виготовлення об’ємних акрилових букв за доступною ціною.

замовити дзвінок